Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Nagroda kuratorium 05Z wielką przyjemnością informujemy, że nauczycielka Zespołu Szkół w Resku, "PANI OD HISTORII", Ewa Kurzyk 14 października br., w Szczecinie odebrała z rąk Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego i p.o. Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Jerzego Sołtysiaka, nagrodę Kuratora Oświaty.

Niewątpliwie to wyróżnienie jest dla Pani Ewy wyrazem najwyższego uznania za jej pracę, zaangażowanie, inspirowanie uczniów do rozwijania pasji i talentów, a także przygotowanie do wejścia w dorosłe życie.

Pani Ewie gratulujemy i życzymy dalszej radości z pracy, niegasnącej pasji kształcenia, wytrwałości i cierpliwości a także siły w codziennej pracy.

Jako redakcja Resko24.pl, zdecydowanie gratulujemy tego wyróżnienia. Pani Ewa, niejednokrotnie, całkowicie bezinteresownie wspierała nasze działania, realacje oraz wspólnie realizowane projekty. Zawsze ta współpraca przebiegała w sposób bardzo profesjonalny, zorganizowany. Dlatego cieszy nas fakt, że działania tego pedagoga zostały zauważone. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x