Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Lugowina Radowo wypadek 08Dziś (24.10) przed godz. 8, kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Święciechowa, gm. Resko, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Autem podróżowały dwie osoby, pomimo poniesionych obrażeń, opuścili pojazd o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb ratowniczych.

 - O godz. 7.45, na odcinku drogi Ługowina - Święciechowo, kierujący samochodem osobowym marki Seicento wraz z pasażerem (byli to mieszkańcy powiatu gryfickiego), najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. W konsekwencji stracił panowanie nad swoim pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Pasażer pojazdu, z podejrzeniem urazu kręgosłupa, został przetransportowany do szpitala w Gryficach. Kierujący pojazdem z podejrzeniem urazów wewnętrznych, został przetransportowany do szpitala w Drawsku Pomorskim. Obecnie policja, nadal prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia - poinformował nas p.o Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie sierż. Szymon Martula.

Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko. Zespoły Ratownictwa Medycznego z Łobza i Reska oraz Policja.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x