Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Starogard zakret 152 wypadek 01Dziś (24.10) około przed godz. 13.00  doszło do kolejnego zdarzenia drogowego, na terenie gminy Resko. Tym razem, na DW 152 Starogard - Resko, kierujący osobowym Fordem jadąc w kierunku Reska, wypadł z zakrętu, dachując przeleciał kilkadziesiąt metrów poboczem i uderzył w drzewo.

Do tej sytuacji doszło w miejscu, gdzie często dochodzi do podobnych zdarzeń, w tym wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Kierujący pojazdem podróżował sam, wyszedł z pojazdu o własnych siłach.

 - Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 152 Starogard - Resko, 30 - letni kierujący, mieszkaniec powiatu łobeskiego i gminy Łobez, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg, wypadł na pobocze i dachował. Mężczyzna sam opuścił pojazd, po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego, okazało się, że nie potrzebuje dalszej opieki medycznej. Kierujący pojazdem był trzeźwypoinformował nas p.o Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie sierż. Szymon Martula.

 Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko, Zespół Ratownictwa Medycznego Reska oraz patrol Policji z Reska.

Korzystając z okazji, apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, aby zachowali szczególną ostrożność! Pogoda owszem, zachęca do swobodnej jazdy, ale należy pamiętać, że na drogach jest ślisko. Panuje duża wilgotność (zwłaszcza w miejscach zacienionych) oraz zalegają liście, dodatkowo potęgując zagrożenie.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x