Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Andrzejki ZS Resko 2022 07Koniec smutku, to nie żarty dzisiaj w szkole andrzejowe party : ) Po kilku latach „posuchy” spowodowanej pandemią doczekaliśmy się wreszcie prawdziwej szkolnej dyskoteki.

Jak przystało na szanujący tradycję samorząd zorganizowaliśmy imprezę 30 listopada dokładnie w dzień świętego Andrzeja. Trochę pomysłowości, aranżacji, biegania po drabinie i forum szkolne zamieniło się w klimatyczny klub muzyczny.
Można by napisać - wszyscy tańczą, bass pulsuje, niestety nie wszyscy byli skorzy ruszyć od razu do tańca. Może to efekt uboczny izolacji covidowej a może częściej trzeba takie imprezy organizować?

Na początku parkiet opanowali czwartoklasiści i dziewczyny z klas ósmych, potem powoli się wszystko rozkręciło.

Na brak chętnych nie mogły narzekać czarodziejki siedzące za czarnym długim stołem. Znani jasnowidze z you tube nie mają tylu subskrybentów co miały tego dnia „klientów” nasze „cygańskie wróżki”. Dziewczyny dwoiły się i troiły aby sprostać oczekiwaniom spragnionych poznać imię ukochanego lub co komu przyniesie przyszłość.

„Wzięciem” cieszył się też konkurs Top Model prowadzony przez Oliwię, Klaudię, Laurę i Salesę. Pomimo braku czerwonego dywany było wielu chętnych aby przedefilować w swojej kreacji środkiem forum w rytm oklasków całej sali.
Klimatu zabawie nadały tradycyjne już w naszej szkole andrzejkowe pierniki w czekoladzie z wróżbami – rozeszły się błyskawicznie.
Nasz szkolny „wieczór wróżb i czarów” połączony z zabawą i tańcem przerwał dzwonek na przerwę – przypominający, że właśnie podjeżdżają autobusy którymi wielu „andrzejkowiczów” wraca ze szkoły do domu.

Marek Ilgiewicz

Resko24.pl/ZS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x