Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Rozswietlenie choinki Resko 2022 01W Mikołajkowy wieczór, tradycyjnie rozświetlono "Choinkę Miejską". Wspólne odliczanie z mieszkańcami, poprowadził Arkadiusz Czerwiński - burmistrz Reska.

Całą ceremonię poprzedził, występ taneczny dzieci. Zaraz po wspólnym odliczaniu i rozświetleniu świątecznego drzewa, zawieszono symboliczną bombkę, przekazaną przez Nadleśnictwo Resko.

Nie trudno zauważyć, że z roku na rok, coraz więcej mieszkańców spotyka się na Rynku Miejskim w Resku, aby wspólnie rozświetlić najważniejszą choinkę. Pojawia się również, coraz więcej atrakcji. 

W tym roku nowością był udział Grupy Motocyklistów z Reska, którzy bezpiecznie przywieźli Mikołaja. W samą porę, bo właśnie na tego gościa, czekała cała rzesza dzieci. Po chwili dzielny, zmotoryzowany Mikołaj przystąpił do dobrze sobie znanych obowiązków i zaczął rozdawać słodkości. W międzyczasie rozpoczął się koncert skrzypaczki Sandry Cygan, która zaprezentowała świąteczny repertuar.

Kolejny rok z rzędu, Organizatorem uroczystości było Centrum Usług Społecznych z Reska. Oprócz wspomnianych atrakcji, każdy mógł liczyć na ciepłe napoje oraz smakowite przekąski.

Pomimo niesprzyjającej aury, frekwencja dopisała. Dziś już na pewno udało się poczuć, atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Stream uroczystości:

Uroczyste rozświetlenie choinki w Resku

Tradycja roświetlania najważnieszego, świątecznego drzewka w Resku, trwa nieprzerwanie od 2016 roku. Właśnie dziś, w Mikołajkowy wieczór, ponownie rozbłyśnie nam, nasza Choinka Miejska.

Opublikowany przez Resko24.pl - Niezależny portal informacyjny Wtorek, 6 grudnia 2022

Resko24.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x