Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Turniej dla Natanka Resko 2022 02Zgodnie z zapowiedziami, 10 grudnia na parkietach hali sportowej odbył się "MIKOŁAJKOWY TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ".

Emocje na najwyższym poziomie zapewniły nam zaproszone drużyny z Drawska, Goleniowa i Stargardu oraz Gospodarze. Kolejność wymienionych drużyn nie jest przypadkowa, bowiem tak zostały sklasyfikowane po rozegraniu zaciętych meczów.

Każda po 3 mecze na pełnym dystansie (do 3 wygranych setów), więc było gdzie się spocić. W czasie turnieju, panowała zdrowa rywalizacja w atmosferze fair play, nad którą pieczę trzymali profesjonalni sędziowie Tomasz Gajda i Daniel Igielski, zaś nad naszym zdrowiem, na szczęście bezrobotnie, czuwała Karolina Cyunel.

Wydarzenie uświetnili swą obecnością zaproszeni goście – reprezentanci naszych lokalnych władz: Pani Danuta Mielcarek – Sekretarz Gminy oraz Pan Jan Czaban – Przewodniczący Rady. Tradycyjnie, całą oprawę turnieju poprowadził niezastąpiony Pan Jan Michalczyszyn.

Nie zapomnijmy o charytatywnej stronie tej imprezy – zrzutce na leczenie Natanka. Rodzina i wolontariusze wystawili bogate stoisko, o tematyce świątecznej i zdrowotnej, a nawet badali cerę. Bardzo starali się przyciągnąć jak najwięcej dobrych ludzi i osiągnęli wymierny sukces w postaci uzbieranych 4 140 zł. Brawo! Życzymy dużo zdrowia!

Na ten sukces w dużej mierze złożyła się wspaniała, szlachetna postawa wszystkich wymienionych wcześniej Ludzi Wielkiego Serducha. Cała ich gaża wpadła do puszki albo pracowali za darmo i nie szczędząc grosz wspierali akcję.

Wielkie podziękowania dla Zawodników, Organizatorów, Obsługujących i Wspomagających oraz Kibiców. Nie zaprzestańmy w wysiłkach aby propagować sport i wspomagać potrzebujących.

Marcin Bloch, fot. Organizatorzy

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x