Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

SONY DSCDnia 08.02.2023r. Odbyła się wycieczka na warsztaty kulinarne do ZS nr 1 w Nowogardzie. Wyjazd był nagrodą za udział w konkursie kulinarnym oraz aktywną pracę w samorządzie uczniowskim w naszej szkole. Na wycieczkę pojechali uczniowie z klas 4-6.

Do Nowogardu wyjechaliśmy ok. godziny 08:00, a dojechaliśmy o 09:00. Na miejscu przywitała nas pani, która poprowadziła zajęcia oraz starsi koledzy. Z ich pomocą przygotowaliśmy pyszną pizzę i wspaniałą sałatkę jarzynową. Wszyscy pałaszowaliśmy przyrządzone dania, które były przepyszne. Byliśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że udało nam się przygotować takie pyszne potrawy.
Po skończonym gotowaniu wybraliśmy się na spacer dookoła jeziora. Było piękne, skute lodem jak w bajce. Udało się również zobaczyć łabędzie i wiele kaczek. Mimo, że aura nie sprzyjała, czyli było bardzo zimno, to świecące słońce zachęcało do spaceru. Do Reska przyjechaliśmy około godziny 12:30.

Całą wyprawę dokumentował kolega z koła fotograficznego z naszej szkoły.
Atrakcje były super i na pewno chcielibyśmy to kiedyś powtórzyć.

Michał Szcześniak. Kl. 4c

Resko24.pl/SP Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x