Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Bal SP Resko 02W piątek 10 lutego – w jednym miejscu i czasie nastąpiła „wybuchowa” kumulacja zdarzeń. Ostatni dzień szkoły, ferie na horyzoncie, walentynkowe liściki „fruwające” jak zakochane amorki po korytarzach i zamiast 5 i 6 lekcji dyskoteka na forum.

Kiedy popłynęły pierwsze dźwięki nastąpiła „eksplozja” - parkiet się zapełnił kolorowymi przebierańcami z czwartych, piątych i szóstych klas. Dj. Bero dwoił się i troił aby utrzymać tańczących w gorących rytmach karnawału. Dla stonowania atmosfery dziewczyny z SU co jakiś czas ogłaszały konkursy. Odbył się „nieśmiertelny” taniec na gazetach i taniec pod poprzeczką – jak na teledyskach grupy Boney M., a na koniec wybór królowej i króla balu.
W międzyczasie, dla uzupełnienia energii, klasy były zapraszane do „kawiarni szkolnej” na poczęstunek.

Wykonano masę zdjęć w okolicznościowych ramkach „walentynkowych” lub „ karnawałowych”, albo i w jednej i w drugiej. Nie zabrakło oczywiście „pociągu” na parkiecie i indywidualnych, oryginalnych popisów tanecznych. Kończąc imprezę i „stygnąc” z emocji, zaczęliśmy roztaczać wizje, co będziemy robić w czasie ferii zimowych.

Samorząd Uczniowski ZS Resko.
Zdjęcia: Koło Młodych Fotografów.

Resko24.pl/SP Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x