Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wjechal slupek Resko 01Od wczoraj padał śnieg, rano na drogach i chodnikach było bardzo ślisko. Póki służby drogowe zdołały się uporać z zalegającą śnieżną pulpą, kierowcy i piesi mieli spory problem, aby bezpiecznie dotrzeć do celu.

Tak właśnie stało się w Resku, na ul. Wojska Polskiego, tuż przy przejściu dla pieszych. Kierujący autem osobowym wypadł z drogi i zjechał na pobocze. Wcześniej ściął słupek i na nim zawisł, szczęśliwie nikt w tym miejscu nie przechodził, bo mogłoby dojść do tragedii. Kierowca nie doznał żadnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych, dopiero około południa auto zostało zabezpieczone. Na miejscu interweniował zastęp OSP Resko.

Jak nam się udało ustalić, kierujący podróżował sam, nie doznał żadnych obrażeń ciała. Został ukarany mandatem, za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Teraz śnieg rozpuszcza się i pada deszcz, jeżeli jednak w godzinach wieczornych i nocnych temperatura spadnie poniżej zera, warunki drogowe mogą znacząco pogorszyć się.

Resko24.pl

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x