Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Zawody wedkarskie Losos Resko 01Pozytywnie zakręceni wędkarze z rejonu Reska, Łobza, Świdwina, Nowogardu spotkali się na pierwszych zawodach wędkarski organizowanych przez PZW koło „ŁOSOŚ” Resko pod patronatem Starosty Łobeskiego nad rzeką Rega w Resku w niedzielę 12.03.2023r.

Pogoda próbowała kilka dni przed zawodami odstraszyć, ale pozytywnie zakręceni wędkarze, stęsknieni po zimie spotkań na wodą i wzajemnej rywalizacji dopisali frekwencją. W zawodach wzięło udział 30 zawodników w tym 3 juniorów co bardzo cieszy organizatorów. Atmosfera pomimo niedoboru brania ryby (złowiono tylko trzy rybki) była super miła, można wręcz powiedzieć rodzinna, na promenadzie w trakcje zawodów odwiedzały i kibicowały rodziny i znajomi wędkarzy. Koło PZW Łosoś jak i wiele innych tego typu organizacji jest organizacją społeczną, bez wsparcia i pomocy z zewnątrz byłoby trudno funkcjonować.

Ogromne podziękowania dla Starosty łobeskiego za wsparcie i objęcie patronatem zawodów. Firmie KAJNET za udostępnienie swojej bazy. Członkom koła PZW ŁOSOŚ i innym osobą ogromne podziękowania za przygotowanie gorącego poczęstunku po zawodach oraz przyniesienie zupełnie spontanicznie pysznego ciasta i innych wypieków.

Dziękujemy przybyłym gościom Panu Burmistrzowi Gminy Resko, Panu Radnemu Powiatu Łobeskiego, obecność przedstawicieli lokalnych władz jest motywujące dla organizatora jak również pokazuje, że nasze „Pozytywne zakręcenie wędkarstwem” nie jest im obojętne.

Bardzo dziękujemy wszystkim było super i zapraszamy na kolejne nasze zawody.

Prezes Koła ŁOSOŚ

Resko24.pl/PZW Łosoś

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x