Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dzien babci dziadka Resko 04Dziś Dzień Babci. Wnuki zawsze mogą liczyć na ich bezinteresowną miłość, opiekę i mądrość. Pamiętajmy o życzeniach, bo to najlepszy sposób, żeby im podziękować za wszystko, co nam ofiarowują.

Obchody Dnia Babci zostały zapoczątkowane w Polsce w 1964 roku z inicjatywy tygodnika „Kobieta i Życie”. Dzień Dziadka stał się popularny w latach 80. XX wieku.

Obecnie oba święta są najczęściej łączone. Wnuczkowie składają dziadkom życzenia i wręczają własnoręcznie wykonane laurki i drobne prezenty.

W piątek, w sali widowiskowej Centrum Kultury w Resku odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka. W spotkaniu uczestniczyli seniorzy, zaproszeni gości i przedstawiciele władz, instytucji i organizacji samorządowych, m.in. Renata Kulik - Starosta Łobeski, Jan Czaban - Przewodniczący Rady Miejskiej w Resku i Joanna Kondrat - Dyrektor Centrum Kultury w Resku.

Wspaniałe wydarzenie zapewne sprawiło wszystkim wiele radości, a rodzinna i pełna uśmiechu atmosfera udzieliła się gościom.


W Dniu Babci i Dziadka 
najlepsze życzenia radości,
zdrowia i wszelkiego spełnienia!
Życzy Redakcja Resko24.pl

 

Resko24.pl, zdjęcia Powiatlobeski.pl

 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x