Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Memorial Olszewskiego Resko 2024 018Jak zawsze, nie brakowało emocji sportowych, ale też wzruszeń związanych ze wspomnieniem patrona imprezy.

Turniej poprowadził niezastąpiony Pan Jan Michalczyszyn, uhonorowany podziękowaniami za cały Jego dotychczasowy wkład w popularyzację sportu w naszej gminie. Sędziowanie na profesjonalnym poziomie zapewnili Sędziowanie Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

memorial olszewskiW ceremoniach otwarcia i dekoracji udział wzięła Rodzina Patrona - z żoną Panią Władysławą Olszewską na czele, Pani Starosta Łobeski Renata Kulik oraz Pan Burmistrz Reska Arkadiusz Czerwiński. Zaraz po inauguracji imprezy na grób śp. Pana Jana Olszewskiego wyruszyła delegacja z kwiatami i zniczami. 

W obecnej edycji, nieznacznie zmieniliśmy formułę rozgrywek. Równocześnie z turniejem głównym, w zabawie brały udział drużyny "Weteranów", której skład stanowili zawodnicy pamiętających czasy, w których w drużynie Reska "występował" śp. Pan Jan Olszewski. Zawodnicy nie walczyli o miejsca ale nie było miękkiej, każdy chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Gryfice
  2. Szczecin Pretorianie
  3. Resko Volleyball Team Mewa Resko
  4. Stargard

Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie, ale też były okraszone super zabawą, w duchu rywalizacji fair play, za co serdecznie dziękujemy. Na zakończenie wręczono pamiątkowe statuetki dla "Weteranów Siatkówki", rodziny Patrona oraz dla uczestników turnieju.

O zdrowie uczestników zatroszczył się Pan Piotr Bartnicki prowadzący działalność Eskumed, który zadbał również o oprawę medialną tego wydarzenia. Oczywiście bez wsparcia i hojności naszych sponsorów: Bank Spółdzielczy Gryfice, ZUBiK Resko, ZUBWiT Mętlowie, Koło Łowieckie Żubr Szczecin, Oktawiusz i Aneta Jeż, ze Starostwem Łobeskim i Gminą Resko na czele, zorganizowanie turnieju na tak wysokim poziomie byłoby niemożliwe. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji turnieju, uczestnikom, sędziom, obsłudze i kibicom WIELKIE DZIĘKI!

Marcin Bloch, Resko Volleyball Team Mewa Resko

Obszerna fotorelacja dostępna w profilu: facebook.com/resko24

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x