Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wiosna przedszkolaki 20W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z Przedszkola Miejskiego im. Kubusia Puchatka w Resku świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw związanych z tematyką pór roku. Przedszkolaki w pięknych wiosennych strojach przygotowanych z pomocą rodziców zaśpiewały piosenki o tematyce wiosennej. Następnie w rytmie wesołych melodii wzięły udział w pokazie mody wiosennej pt. ,,Wiosenny - kapeluszowy zawrót głowy".
Wszystkim dzieciom towarzyszył radosny nastrój, a Pani Wiosna zerkając na ich uśmiechy na pewno zagości u nas już teraz.

Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście w wiosennym korowodzie ulicami miasta, podczas którego mogliśmy pożegnać Zimę i powitać Wiosnę.
Dzięki przygotowanym przez każda grupę atrybutom w postaci grzechotek, kwiatów, gwizdków, balonów było radośnie i kolorowo.
Słychać było również wesołe okrzyki i piosenki o tematyce wiosennej. Podczas korowodu nad bezpieczeństwem dzieci dodatkowo czuwała Policja, za co serdecznie pragniemy podziękować.

Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że wiosna zawita u nas na dobre. Był to miły początek nowej, wyczekiwanej przez wszystkich pory roku.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x