Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Wypadek Borkowo 003Dziś na trasie Radowo Wielkie - Borkowo Wielkie doszło do zderzenia zestawu ciężarowego z pojazdem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Około godz. 12.45 zaalarmowano służby ratownicze do zdarzenia drogowego na odcinku drogi Radowo Wielkie - Borkowo Wielkie gm. Radowo Małe, do zdarzenia również wyruszył zastęp OSP Resko. Osobowym Hyundai - em, podróżowały dwie osoby, jedna z nich doznała obrażeń klatki piersiowej. Kierowca pojazdu ciężarowego, nie zgłaszał żadnych dolegliwości.

 - W dniu dzisiejszym na trasie Radowo Wielkie - Borkowo Wielkie ok godz. 12:45 34-letni kierujący zespołem pojazdów DAF z naczepą, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, w wyniku czego uderzył w bok skręcającego pojazdu marki Hyundai. Pasażerka pojazdu osobowego z podejrzeniem urazu klatki piersiowej została przetransportowana do szpitala - poinformował nas p.o Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Łobzie st. sierż. Szymon Martula.

W związku z tym, że pierwsze informacje spływające do dysponentów służb ratowniczych mogły sugerować rozległość zdarzenia drogowego, zadysponowano całe spektrum służb ratowniczych. W sumie do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG Łobez, zastęp OSP Resko, zastęp OSP Radowo Małe, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz cztery parole Policji.

Resko24.pl, fot. OSP Resko 

 

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x