Pin It

Około 19.30, na ul. Wojska Polskiego w Resku, kierujący żółtym Mercedesem Vito potrącił na pasach pieszego i uciekł. Pieszy z rozległymi obrażeniami został przewieziony do SOR Gryfice.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pieszy przechodził po pasach w okolicach skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Rynek. Jadący od strony Płotów, żółty Mercedes Vito uderzył w 19 - letniego mężczyznę i nie zatrzymując się natychmiast odjechał. Jak wynika z relacji świadków, siła uderzenia musiała być duża, pieszy leżał kilka metrów od przejścia. Na miejscu pojawiły się dwa patrole policji, później OSP Resko. Do czasu przybycia karetki udzielali pomocy poszkodowanemu.

Pieszy prawdopodobnie doznał urazu kręgosłupa i głowy. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, był przytomny, ale nie mógł poruszać nogami. Zespół ratownictwa medycznego z Łobza, przetransportował poszkodowanego do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach.

Policja może potrzebować pomocy w ustaleniu sprawcy. Jeżeli ktoś widział to zdarzenie i zapamiętał jakieś istotne fakty, np. numery rejestracyjne żółtego Mercedesa Vito, może się bezpośrednio kontaktować z numerami alarmowymi 997 i 112. Obecnie sprawca tego zdarzenia jest poszukiwany.

Aktualizacja godz. 21.20

Sprawca sam zgłosił się na policję.

Resko24.pl

 

Komentarze  

lapaos
+13 # lapaos 2018-09-21 21:52
Spokojna głowa - monitoring za kilkanaście tysięcy złotych wisiał nad miejscem zdarzenia...
Zgłoś administratorowi
kk
0 # kk 2018-09-22 04:44
I bardzo dobrze, bo np. w Płotach nie ma go w ogóle
Zgłoś administratorowi
Pani
+27 # Pani 2018-09-22 06:27
Ciekawe czy osoba która się zgłosiła, to ta sama co kierowała? Dziwne,,,, uciec i wrócić... Mam nadzieję że da się to sprawdzić. Wypadki się zdarzają ale żeby uciec z miejsca to trzeba nie mieć serca
Zgłoś administratorowi
Czar
+18 # Czar 2018-09-23 20:26
W naszym Resku roji się od kierowców którzy mają gdzieś zwykłego przechodnia nie zwalniają....Co za tym idzie kiedy przychodzi piątek jeżdżą jak wariaci słychać tylko piski opon. Policja nic z tym nie robi niestety .Brawura i bezprawie tragedia gotowa przykre
Zgłoś administratorowi
Rubaszny Roman
+2 # Rubaszny Roman 2018-09-23 21:56
Pani, mogla to byc ta sama osoba... ale pytanie co przewozipa w aucie, lub wlasnym ciele.
Zgłoś administratorowi
Kamera
+5 # Kamera 2018-09-28 13:44
Prawdziwy sprawca potrącenia już dawno powinien siedsiedzieć rozwydrzony gówniarz Tylko służby jak zwykle są do tyłu albo nie chca widzieć . Szkoda chłopaka
Zgłoś administratorowi
endrjus
+4 # endrjus 2018-09-30 11:25
Co dalej z tym wypadkiem nie dość że kierowca nie posiadał prawka to przypuszczalnie samochód to kupa złomu bez przeglądu i bez ubezpieczenia.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x