Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Dziś, po godz. 20 zaalarmowano OSP Resko do powalonego drzewa w parku miejskim, zaraz po tej interwencji w Łagiewnikach zapalił się samochód osobowy.

Na jedną z alejek w parku miejskim, w okolicach "bujanego mostku", przewróciło się drzewo.  Pomimo, że dzisiaj nie było silnych podmuchów wiatru, drzewo i tak się przewróciło, jak widać było zupełnie suche.

Nie trudno sobie wyobrazić, co mogło się stać, gdyby ktoś w tym miejscu akurat przechodził.

W ostatnim czasie, w pobliżu równolegle przebiegającej alejki w parku miejskim, również przewróciło się drzewo. Na szczęście pochyliło się w stronę zadrzewień.

Tuż po usunięciu zagrożenia w parku, druhowie otrzymali kolejne zgłoszenie o palącym się samochodzie w Łagiewnikach.

Oprócz zastępów z OSP Resko, skierowano tam również jeden zastęp z JRG Łobez.

 

Jak się okazało na miejscu, na podwórku tuż przy bloku wielorodzinnym, z niewiadomych przyczyn zapalił się osobowy Volkswagen Passat. Pożar auta udało się szybko opanować.

Będący na miejscu patrol policji, ustalał okoliczności tego zdarzenia.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x