Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W sobotę (11.07), na stadionie miejskim w Resku odbyła się duża impreza sportowo-rekreacyjna. Wielki mecz legend klubu "LKS Mewa Resko" z pewnością należy zaliczyć do udanych. 

Po długim okresie społecznej izolacji, związanej z pandemią oraz długim okresie izolacji, była to wspaniała okazja, aby się spotkać na świeżym powietrzu. Kiedyś byłaby to zwykła impreza w kalendarzu, dzisiaj ma podwójne znaczenie. Oprócz tego, że w końcu mogliśmy się wspólnie spotkać, to była to również okazja, aby pomóc malutkiej Zuzi, która choruje na SMA.

Wczorajsze spotkanie pozwoliło również, na spotkanie oraz wspólną zabawę wielu pokoleń wychowanków Mewy Resko. Oczywiście głównym punktem programu był mecz i to kolejny dowód na to, że razem można więcej - można się przede wszystkim bardzo dobrze bawić.

W czasie całej imprezy panowała wspaniała piknikowa atmosfera, nawet pogoda sprzyjała organizatorom i uczestnikom. Należy również dodać, że bez bezinteresownego zaangażowania wielu osób, firm i instytucji, nie można by tego tak wspaniale zorganizować.

Oczywiście nasza redakcja od samego początku wspierała ten projekt i jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy w nim uczestniczyć. Na łamach naszego portalu oraz profilu społecznościowego facebook, udostępniamy dla Państwa obszerne materiały z tego wydarzenia.

Wszyscy mieli ogromne serca i wielką chęć pomagania

Podczas wczorajszego meczu legend udało się zebrać imponującą kwotę 9.531,50 zł! Całość trafi na rzecz fundacji "Kawałek Nieba" która opiekuje się Zuzią Antczak. 

https://www.kawalek-nieba.pl/zuzia-antczak/

Relacja filmowa:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x