Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Do naszej redakcji napisał Czytelnik Resko24.pl i podzielił się swoimi przemyśleniami, dotyczącymi licznych inwestycji realizowanych na terenie Reska. Zapraszamy do lektury i liczymy na Państwa opinie.

- Witam, nie wiem jak to się dzieje w naszym mieście że wszystkie projekty oraz przedsięwzięcia są tak kiepskiej jakości. Toaleta kosztowała nie lada pieniążki nie działa i na działanie się raczej tutaj nie zanosi. Miało byś takie udogodnienie dla kajakarzy taka śliczna przystań, a korzystać z tego jeszcze nikt ani razu nie miał okazji. Sezon kajakowy pomału dobiega końca a tu proszę takie wpadki.

Dziś (06.08.2020 dop. red.) był serwis tego wspaniałego przedsięwzięcia i proszę zobaczyć jak go ślicznie naprawiono, w toalecie od ponad godziny alarm wyje i dalej ona nie działa gdzie już nawet usunięta została kartka sugerująca awarie, kamery monitoringu miejskiego kolejny strzał w kolano dla naszej gminy, też nie działają i zawsze jest coś z nimi nie tak, kula na rynku tez pięknie się prezentuje ale też są jej awarie.

Te inwestycje i wydawanie naszych pieniążków oraz zaciąganie kredytów jest beznadziejne. Po co nasza gminę jeszcze bardziej zadłużać .

Pozdrawiam Czytelnik Resko24 i mieszkaniec Reska.

 

Czy według Państwa są to źle realizowane inwestycje, czy faktycznie nie ma z nich oczekiwanych korzyści? Czy ostatnio realizowane projekty, to dobry kierunek naszych samorządowców? Jedno jest pewne, gmina Resko, a zwłaszcza samo Resko, w ostatnich latach zdecydowanie zmieniło swój wizerunek. Wiele zapomnianych miejsc i terenów zostało uporządkowanych oraz odzyskało swój dawny blask. Czy można było to zrobić lepiej?

Zapraszamy do dyskusji i czekamy na Państwa komentarze.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

Kometa
+19 # Kometa 2020-08-11 20:35
Z jednej strony faktycznie kiepskie jest utrzymanie gminnego majątku. Z drugiej jednak takich wandali jak w Resku trudno szukać nawet w dużych miastach.
Zgłoś administratorowi

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x