Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

25 października zawodnicy sekcji tenisa stołowego LKS Mewa Resko: Marcel Góra i Szymon Dziewiór wzięli udział w turnieju wojewódzkim: TURNIEJ KWALIFIKACYJNY KADETÓW I KADETEK W TENISIE STOŁOWYM, który odbył się w Sianowie.

Nasi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności, w każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Ostatecznie Szymon Dziewiór zajął 6 miejsce, a Marcel Góra odniósł ogromny sukces – wygrał cały turniej, czym zapewnił sobie awans do GRAND PRIX Polski, który odbędzie się w Krakowie. To nie jedyne nasze sukcesy, ponieważ 24 października zawodnicy naszego klubu rozegrali kolejne dwa spotkania o Mistrzostwo IV Ligi z drużynami: I UKS ZALEW STEPNICA i II UKS ZALEW STEPNICA.

 

W obu spotkaniach odnieśliśmy wysokie zwycięstwa wynikiem 7:3, czym utwierdziliśmy się na pozycji lidera w wyścigu o awans do III ligi. Tak dobre wyniki są efektem nie tylko regularnych treningów, ale przede wszystkim wytrwałości, sumienności i samodyscyplinie naszych zawodników.

  • Drużynę LKS MEWA RESKO reprezentują zawodnicy:
  • Romuald Lewandowski - Kapitan
  • Wojciech Kuc
  • Szymon Dziewiór
  • Mateusz Szymczak
  • Marcel Góra
  • Dariusz Znajewski - Trener

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x