Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Promocja albumu Resko Regenwalde 02Mamy wielką przyjemność poinformować Państwa, że w sprzedaży jest już album „Regenwalde dawniej, Resko dziś”, efekt współpracy grupy pasjonatów i wielu zaangażowanych osób. Inspiracją do powstania publikacji była realizacja projektu w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021, a materiałem zbiory zgromadzone przez Urząd Miejski w Resku oraz prywatna kolekcja Wojciecha Wasiury.

Zawartość publikacji stanowią 53 dawne pocztówki oraz fotografie z widokami Regenwalde, współczesne zdjęcia a także ujęcia z drona tych samych miejsc uwiecznionych prawie sto lat temu, wykonane przez Piotra Bartnickiego. Album zrealizowany jest z wielką starannością, doskonałą szatą graficzną, w twardej oprawie, zawiera 112 stron.

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku promującego naszą publikację, zobaczą Państwo w jaki sposób powstawał album oraz wybrane miejsca, które staraliśmy się uchwycić w wyjątkowy sposób.

Wszelkie informacje dotyczące sprzedaży uzyskają Państwo w Centrum Kultury, które obecnie ma swoją siedzibę w Szkole Podstawowej (2 piętro) przy ulicy Wojska Polskiego 71.

Dystrybucja albumu:

Centrum Kultury w Resku
tel. 91 39513 38
tel. 531 750 433
tel. 505 079 505
centrumkulturyresko@wp.pl

Obejrzyjcie jak powstawał album:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x