Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

DK20 Wegorzyno Winniki 02Wczoraj tuż przed godz. 19, pomiędzy miejscowościami Węgorzyno - Winniki doszło do kolizji trzech pojazdów. Jak się okazało jeden z kierowców był poszukiwany i został zatrzymany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania.

- 29 czerwca o godz. 18.55 na drodze K20 Węgorzyno - Winniki, 33 - letni mieszkaniec powiatu drawskiego, kierujący pojazdem marki Dodge, nie zachował należytej ostrożności w trakcie manewru wyprzedzania. Kierowca Dodge'a nie upewnił się wcześniej, że jest już wyprzedzany przez pojazd marki VW Golf. Golfem kierował 36 - letni mieszkaniec powiatu drawskiego, który jak się okazało był poszukiwany na podstawie europejskiego nakazu aresztowania - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

- Podczas tego niefortunnego manewru, doszło do zderzenia tych pojazdów oraz uderzenie przez kierującego pojazdem marki Dodge w ciągnik z przyczepą. Kierujący pojazdem marki VW Golf wjechał do przydrożnego rowu, po czym dachował. Kierujący pojazdem VW Golf, 36 - letni mieszkaniec powiatu drawskiego został zatrzymany - usłyszeliśmy w dalszej rozmowie z kom. Magdaleną Rymszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Łobzie.

Ostatecznie zdarzenie zakwalifikowano jako zwykłą kolizję, nikt z uczestników zdarzenia nie doznał żadnych poważnych obrażeń ciała.

Zdjęcia OSP Węgorzyno:

Sytuacja na mapie:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x