Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W piątek 13-go, doszło do wypadku komunikacyjnego na drodze Resko - Starogard. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby.

Do wypadku doszło tuż po godz. 22, na drodze wojewódzkiej nr 152 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki BMW i Audi. Jak wynika z pierwszych informacji, w sumie autami podróżowało 9 osób. Dwie osoby, mężczyzna i kobieta w ciąży zostali przetransportowani do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach.

Policja ustala przyczynę oraz okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu interweniowały trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, Zastępy Straży Pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko oraz Policja.

Aktualizacja 14.08.2021 r.

- Około godz. 22.10, na DW 152 Resko - Starogard mieszkanka gminy Resko lat 19 kierując samochodem marki Audi A4 w trakcie manewru wymijania, w nieustalonych okolicznościach, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki BMW którym kierował mieszkaniec Trzebiatowa lat 25. W wyniku tego zderzenia, uszkodzeniu uległy obydwa pojazdy. Kierujący byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Trzy osoby zostały zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala, obrażenia których doznali, okazały się powierzchowne. Wczorajsze zdarzenie komunikacyjne zakwalifikowano jako kolizję pojazdów - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x