Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

W piątek 13-go, doszło do wypadku komunikacyjnego na drodze Resko - Starogard. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby.

Do wypadku doszło tuż po godz. 22, na drodze wojewódzkiej nr 152 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki BMW i Audi. Jak wynika z pierwszych informacji, w sumie autami podróżowało 9 osób. Dwie osoby, mężczyzna i kobieta w ciąży zostali przetransportowani do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gryficach.

Policja ustala przyczynę oraz okoliczności tego zdarzenia.

Na miejscu interweniowały trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego, Zastępy Straży Pożarnej z JRG Łobez i OSP Resko oraz Policja.

Aktualizacja 14.08.2021 r.

- Około godz. 22.10, na DW 152 Resko - Starogard mieszkanka gminy Resko lat 19 kierując samochodem marki Audi A4 w trakcie manewru wymijania, w nieustalonych okolicznościach, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka samochodem marki BMW którym kierował mieszkaniec Trzebiatowa lat 25. W wyniku tego zderzenia, uszkodzeniu uległy obydwa pojazdy. Kierujący byli trzeźwi i posiadali uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Trzy osoby zostały zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala, obrażenia których doznali, okazały się powierzchowne. Wczorajsze zdarzenie komunikacyjne zakwalifikowano jako kolizję pojazdów - poinformowała nas kom. Magdalena Rymszewicz, oficer prasowy KPP Łobez.

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt: zgłoś komentarz. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane. Dla swojego komfortu i ochrony nicka - zaloguj się.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x