Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Potrzebował 2,5 miesiąca, w tym czasie pracował. Maciej Ciebiera wyjechał rowerem z Reska i dotarł do Stambułu w Turcji!

Dziś mówi, że to nic wielkiego, ale przecież nasi Czytelnicy wiedzą, że w czasie tej podróży miewał różne sytuacje. Bywały też chwile zwątpienia, szwankował sprzęt i zdarzały się trudne sytuacje rodzinne. W sumie pokonał 4000 kilometrów jadąc rowerem w różnych warunkach.

Dziś czytamy w profilu społecznościowym Maćka:

"Dziękuje wszystkim za tę podróż, a w szczególności Resko24.pl - Niezależny portal informacyjny za realizację materiału. Aż trudno uwierzyć, że podróż osiągnęła swój kres. Z jednej strony to sukces, z drugiej brakuje dni spędzonych w trasie. 4000 km podzielone przez 2,5 miesiąca to tak, jakby codziennie jeździć rowerem z Reska do Gryfic i powrót. Wbrew pozorom to nie tak dużo. Spróbujcie sami. Świat jest mniejszy niż nam się wydaje. A na pewno bardziej otwarty niż to co widzimy przed ekranem TV."

Jako portal, staraliśmy się możliwie jak najlepiej udokumentować rowerową podróż z Reska do Stambułu w Turcji. Nasze relacje były różne, w różnych warunkach, często technicznie trudne. Prawda jest taka, że miało ich w ogóle nie być, ale po pierwszym wywiadzie z Maćkiem (przeprowadzonym na Wzgórzu Borków z Resku) wiedzieliśmy, że nie można tego nie opisać na łamach naszego portalu.

Dziś mamy barwną opowieść, do której na pewno warto powracać. Tak też się stanie, w czasie spotkania Macieja Ciebiery z młodzieżą Zespołu Szkół w Resku, zaplanowanym wstępnie na październik.

Poniżej ostatnia, inna niż poprzednie, relacja z podróży do Stambułu:

Fotorelacja Macieja Ciebiery:

Resko24.pl/fot. Maciej Ciebiera


Wszystkie materiały audio i wideo z podróży do Stambułu:

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x