Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Przedszkole Kot w butach 06W środę 24.11.2021 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym przedszkolu teatrzyk "Blaszany Bębenek" z przedstawieniem pod tytułem "Kot w butach".

Aktorzy przed spektaklem przypomnieli dzieciom zasady właściwego zachowania się podczas spektaklu. Dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami naszych przedszkolaków. Spektakl ozdobiony był piekną muzyką, tańcem i zabawami, w których dzieci brały czynny udział.

Aktorzy na tle ręcznie malowanej scenografii, bawiąc przekazali najmłodszym widzom wartości moralne, którymi należy kierować się w życiu. Nasi wychowankowie oglądając tę bajkę dowiedzieli się, że przyjaźń i wierność cenniejsze są niż całe złoto świata; uczciwość zostaje wynagrodzona, a dobro zawsze odnosi zwycięstwo nad złem.

Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Resku

Resko24.pl, tekst i zdjęcia: Przedszkole Miejskie w Resku

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x