Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Widant Resko 2022 55Burmistrz Reska Pan Arkadiusz Czerwiński i Sekretarz Gminy Pani Danuta Mielcarek wraz z gratulacjami, wręczyli zwycięzcom strzały, dyplomy, nagrody i statuetki. Dziękujemy biegaczom dorosłym i najmłodszym, że nas nie zawiedli i po raz kolejny, po dwóch latach nieobecności, wzięli udział w naszym biegu. Mamy nadzieję, że wszyscy wyjechali z Reska zadowoleni i powrócą do nas z przyjemnością za rok, a i biegacze z Gminy Resko ponownie wezmą udział w biegowych i Nordic Walkingowych potyczkach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom poszczególnych kategorii biegowych, które są niezmienne od pierwszego biegu, zwycięzcom Nordic Walking oraz zwycięzcom nowych kategorii niespodzianek „Najbardziej oryginalny strój biegu” i „Najwytrwalszy Uczestnik” ( puchar ufundowany przez Studio DAO).

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc przy organizacji naszego wydarzenia: Wierzbicki Running Project z Gorzowa Wlkp i firmie „Sport-time” z Gryfic. Ścisła współpraca z Panami: Sebastianem Wierzbickim i Łukaszem Przybyszem oraz z Panią Kasią Otoką w biurze zawodów, była podstawą udanej realizacji projektu biegowego.

Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Resku, firmie Eskumed Ratownictwo Medyczne – lekarzowi i ratownikom, nagłośnieniowcom, pracownikom Centrum Kultury, Urzędu Miejskiego, nauczycielom, uczniom i pracownikom Zespołu Szkół w Resku, Policji, paniom z Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Resku, panom Darkowi Duszy i Kacprowi Wiśniewskiemu. Podziękowania składamy Panu Piotrowi Kiedrowiczowi, który z mikrofonem w ręku, z pełnym profesjonalizmem poprowadził imprezę, a także Panu Tomaszowi Mechlińskiemu za profesjonalne zdjęcia z całości biegów. Podziękowania biegną również do dzieci z koła tanecznego i wokalno - instrymentalnego Centrum Kultury oraz ich instruktorów za uświetnienie imprezy pięknie przygotowanymi występami.

Dziękujemy za wsparcie finansowe i materialne Głównym Sponsorom: Studio DAO - Pracownia Reklamy, Epaka.pl Resko-przesyłki kurierskie i ZUBWIT Resko, Sponsorom: Nadleśnictwu Resko, Spółdzielczej Grupie Bankowej Bank Spółdzielczy w Gryficach, firmie INGMAT Kamieniarstwo Resko, firmie Wodociągi i Kanalizacje Resko oraz Partnerom: IMPALA Małgorzata i Zygmunt Święciccy, Geodezja Tomasz Niedźwiedzki, Maxlas Zakład Usług Leśnych z Łosośnicy oraz FHU "AGA" Jan Duda i PPHU "MAGNUM" s. c. O. Jeż, A. Jeż.

Dziękujemy za promocję biegu Patronom medialnym : Gazecie Łobeskiej, Nowemu Tygodnikowi Łobeskiemu, a w szczególności Resko24.pl - niezależny portal informacyjny za obszerną relację fotograficzną i filmową w trakcie biegu i podsumowanie fotograficzne całości imprezy.

Dyrekcja Centrum Kultury w Resku


Wyniki:

Bieg główny na 10 km

Nordic Walking 5 km

Relacja portalu Resko24.pl:

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3294485454113855&type=3

Skrót filmowy:

Resko24.pl

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x