Portal Resko24.pl - Menu boczne
Pin It

Atletyka 2023 01W dniu 19.03.2023 r. (niedziela) na Hali Lekkoatletycznej w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Województwa w kat. U12, U14, U16, U18. Nasz Uczniowski Klub Sportowy reprezentowały 2 osoby: Hanna Kowal na 60 m i skoku w dal oraz Antoni Grankowski również w biegu na 60 m i skoku w dal.

W Mistrzostwach wzięły udział również starsze koleżanki z naszej szkoły kontynuujące karierę sportową w Mokasynie Płoty: Klaudia Rakocy, Wiktoria Bus oraz Maria Habrych i Lena Znajewska, które są zawodniczkami powołanymi do Kadry Wojewódzkiej U16 na rok 2023 r.

Wyniki:
II miejsce Antoni Grankowski w biegu - 60 m oraz V miejsce w skoku w dal na 65 zawodników.
XX miejsce Hania Kowal w biegu - 60 m na 120 zawodniczek.
Gratulujemy młodej kadrze wyników i życzymy sukcesów.

Trenerzy: Justyna Grankowska i Arek Majewski

Resko24.pl/ZS Resko

Piotr Bartnicki
Redaktor: Piotr Bartnicki
"Nie wystarczy mówić do rzeczy, trzeba jeszcze mówić do ludzi" - Stanisław Jerzy Lec

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze można dodawać po zalogowaniu. Zapraszamy do dyskusji.

Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x